Dzień rodziny

19 maja wspólnie bawiliśmy się na kolejnym świecie rodziny. W tym roku po raz pierwszy był organizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny. Imprezę rozpoczęła pani dyrektor Anna Polak, która przywitała dzieci, uczniów oraz ich rodziców, a także zaproszonych gości: Wójta Gminy Lipowa  Jana Górę oraz Przewodniczącego  Rady Gminy Andrzeja Bindę. Dla dzieci i młodzieży przygotowano wiele atrakcji: były dmuchane zjeżdżalnie, ściana wspinaczkowa, przejazdy na kucyku, zumba, kiermasz książek, gry i zabawy sportowe na sali gimnastycznej, zabawy plastyczne w szkolne, ponadto zabawy muzyczne, prowadzone przez wodzireja, malowanie twarzy.  Pani Irena Mikusek zachęcała rodziców do nauki i zatańczenia „belgijki”. Na sali gimnastycznej można było zobaczyć się pokaz mistrzyni karate WKF Marysi Kliś, która pokazała podstawowe pozycje karate. Odbyły również licytacje. Można było skosztować pysznych duszonek, zjeść kiełbaskę z rożna, oczywiście również zjeść ciasto domowej roboty lub watę cukrową. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

2018-05-27T00:08:16+00:00 27 Maj, 2018|Przedszkole, Szkoła, Wydarzenia|