XII Międzyprzedszkolne Zawody Sportowe

10.05.2018 odbyły się XII Międzyprzedszkolne Zawody Sportowe pod patronatem Wójta Gminy. Przedszkolaki z całej Gminy zgromadziły się w hali sportowej Zespolu Szkolno- Przedszkolnego w Twardorzeczce, aby wspólnie wziąć udział w przygotowanych przez Przedszkole w Lipowej konkurencjach. Przedszkolaki bawiły się świetnie biorąc udział w zawodach oraz kibicując swoim kolegom. Nie zabrakło również konkurencji dla największych i najwierniejszych kibiców, czyli dla rodziców. Wszyscy pokazali sportowego ducha walki, przez co każde przedszkole zajęło pierwsze miejsce. Przedszkolaki otrzymały złote medale oraz puchar i piękne nagrody dla swojego przedszkola.
Dziękujemy Pani Dyrektor, nauczycielom oraz rodzicom Przedszkola w Lipowej za zorganizowanie wspaniałych zawodów oraz wypełnienie hali sportowej przyjacielską rywalizacją.

2018-05-13T13:29:13+00:0013 Maj, 2018|Brak kategorii|