Gimnazjada 2018

W piątek, 6 kwietnia tego roku,  sześcioro uczniów klas siódmych brało udział w konkursie matematyczno – przyrodniczym Gimnazjada organizowanym przez Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu.  Uczniowie z zespołach dwuosobowych zmagali się z testem oraz doświadczeniami. Dodatkowo po za konkursem młodzież rywalizowała w  konkurencji wymagającej kreatywności, którą prowadziła wykładowczyni ATH w Bielsku-Białej.  Finalnie jeden z zespołów naszej szkoły uplasował się na czwartym miejscu, a nasza szkoła zajęła drugie miejsce wśród szkół podstawowych, a w dodatkowym zadaniu zajęli pierwsze miejsce ex aequo z inną grupą. Gratulujemy i życzymy wygranej za rok!

Nasi reprezentanci:

Julia Łagodzka, Magdalena Prochot, Marta Budzyńska, Justyna Kupczak, Sebastian Krasny, Tomasz Stokłosa

2018-04-08T21:34:09+00:008 Kwiecień, 2018|Brak kategorii, Konkursy i zawody, Szkoła, Wydarzenia|

Dane kontaktowe

ul. św. Michała Archanioła 140, 34-300 Leśna

Telefon: +48 33 867 10 92

Strona internetowa: lesna.edu.pl

Najnowsze wpisy

%d bloggers like this: