Szanowni Państwo !

Informujemy, że listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola oraz szkoły na rok szkolny 2018/2019 zostały/zostaną podane do publicznej wiadomości 03.04.2018 r. i 04.04.2018r. poprzez wywieszenie na tablicy informacyjnej w holu przedszkola i holu szkoły.

Warunkiem umieszczenia dziecka na liście przyjętych jest potwierdzenie woli uczęszczania do przedszkola. Prosimy o pobranie stosownego dokumentu w sekretariacie szkoły, przedszkola lub ze strony internetowej i dostarczenie go w terminie do 06 kwietnia 2018 roku.

Warunkiem umieszczenia dziecka na liście przyjętych jest potwierdzenie woli uczęszczania do szkoły. Prosimy o pobranie stosownego dokumentu w sekretariacie szkoły, przedszkola lub ze strony internetowej i dostarczenie go w terminie do 09 kwietnia 2018 roku.