Dziś, czyli 26.02.2018 uczniowie klas siódmych uczestniczyli w wyjeździe na kryte lodowisko w Bielsku-Białej. Młodzież z niecierpliwością oczekiwała tej atrakcji i nie bała się nawet panującego mrozu. Niektórzy mieli okazję jeździć na łyżwach po raz pierwszy w życiu. Mimo początkowej niepewności oraz wywrotek, szybko opanowali tę umiejętność, dzięki własnej wytrwałości. Ruch na świeżym powietrzu, zabawa, śmiech i integracja grupy, to wszystko składało się na końcowy sukces wyjazdu. Po dwóch godzinach jazdy na łyżwach, udaliśmy się na posiłek do pizzerii. Wszyscy z emocjami dyskutowali o swoich przeżyciach i świeżo zdobytych umiejętnościach.  Z pewnością powtórzymy w przyszłości wyjazd na lodowisko.

mgr Magdalena Pietraszko