Facebook

Facebook 2017-12-18T14:04:08+00:00

Aktualności z serwisu Facebook

Wiosenne inspiracje

Klasa II i IIIa w ramach zajęć edukacji plastycznej wykonały piękne wiosenne kwiaty. Dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem ich trud i praca zostały docenione.Wszystkie wykonane prace były pomysłowe i kreatywne.Efekt tych niezwykłych prac artystycznych możemy podziwiać na szkolnych korytarzach oraz w salach lekcyjnych.
...

View on Facebook

Pierwsza pomoc: wiem - rozumiem - pomagam!

Na specjalnej gazetce przygotowanej na korytarzu szkolnym, wszyscy uczniowie mają dostęp do informacji na temat pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt – „30 nagłych wypadków od A do Z”. Na pierwszej stronie uczniowie mogą przeczytać List Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka zachęcający do udzielania pierwszej pomocy. Zgadzamy się z panem Rzecznikiem, że „...musimy stworzyć możliwość kształcenia właściwych nawyków u małych dzieci, licząc, że w przyszłości udzielenie pierwszej pomocy nie będzie dla nich stanowiło bariery trudnej do pokonania”.

Poradnik „Pierwsza Pomoc dla dzieci i niemowląt” został przekazany przez księdza Piotra Sadkiewicza, proboszcza parafii pw. św. Michała Archanioła w Leśnej i zawiera opis 30 najczęstszych nagłych wypadków, na które narażone są niemowlęta i dzieci. Uczniowie chętnie zaglądają do książeczki, dzięki przejrzystemu spisowi treści szybko odnajdują kartę która ich interesuje i w jasny sposób zapoznają się z instrukcjami krok po kroku.
...

View on Facebook

Dzięki zaangażowaniu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Leśnej i wsparciu ich rodziców, grupa wolontaryjna pod opieką Pani Beaty Myśliwiec zorganizowała akcję charytatywną dla podopiecznych Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Wegierka”. W ciągu kilku dni dzieci zakupiły sól do kąpieli.

Kwota, którą udało nam się pozyskać jest „kwotą rekordową” i wynosi 1080,00 zł. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na letni wypoczynek podopiecznych fundacji.

OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY WSPARLI AKCJĘ!!!
...

View on Facebook

Prace wykonane przez dzieci ramach działalności świetlicy środowiskowej, która działa w ramach realizacji projektu „Efektywne usługi społeczne w Gminie Lipowa” realizowanego w Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. ...

View on Facebook

Z okazji Dnia Kobiet, chłopcy przygotowali dziewczynkom niespodzianki: były kwiaty, słodycze, życzenia, balony i ciasto. ...

View on Facebook